Hypotheekadviseur Oss

Een huis kopen, verhuizen of verbouwen in Oss? We vergelijken alle geldverstrekkers en regelen je hypotheek voor een vaste prijs. Het eerste gesprek is gratis.

Pas betalen bij de notarisDirect contact via WhatsAppVideogesprek of telefoon

Een huis kopen in Oss

€ 342.281gemiddelde WOZ-waarde (2025)
€ 77.000inkomen nodig als je alleen koopt
€ 80.000samen, bruto per jaar

Oss is met een gemiddelde WOZ-waarde van € 342.000 een van de betaalbaarste plaatsen in ons overzicht. 58% van de woningen is een koopwoning. Oss telt 60.772 inwoners.

Woningwaarde en inwoners: CBS via AlleCijfers. Benodigd inkomen berekend met de leennormen van 2026, bij 4,5% rente en 10 jaar vast; alleen heb je iets minder nodig door de alleenstaandenregeling. Wat jij kunt lenen, zie je met de rekentool.

Regelingen in Oss

Starterslening Oss: ja

Oss heeft een starterslening tot € 30.000, voor woningen tot € 390.000 die voldoen aan de NHG-voorwaarden. Aanvragen gaan op volgorde van binnenkomst, zolang er budget is. Bron

NHG

De gemiddelde woning valt onder de NHG-grens van € 470.000: met NHG krijg je vaak een lagere rente. Vanaf 1 januari 2027: € 500.000.

Startersvrijstelling

Ben je jonger dan 35, dan betaal je bij een woning tot € 555.000 geen overdrachtsbelasting; dat geldt voor de gemiddelde woning in Oss. Vanaf 1 januari 2027: € 615.000.

Hypotheekadvies in Oss

We spreken je via een videogesprek of de telefoon, dus waar je ook woont in Oss, je hoeft nergens heen. Ook ’s avonds.

We helpen starters aan hun eerste huis, verhuizers aan hun volgende, en huiseigenaren die willen verbouwen, verduurzamen of overwaarde willen opnemen. Gaan jullie uit elkaar, dan rekenen we rustig uit wat er met het huis kan. Expats adviseren we in het Engels.

Waarmee kunnen we je helpen?

Veelgestelde vragen

Hoeveel inkomen heb ik nodig voor een huis in Oss?

Voor een woning van gemiddeld € 342.281 heb je alleen ongeveer € 77.000 bruto per jaar nodig, samen ongeveer € 80.000. Dat is bij 4,5% rente, 10 jaar vast, zonder andere leningen. De kosten koper betaal je daarnaast uit eigen geld.

Heeft de gemeente Oss een starterslening?

Oss heeft een starterslening tot € 30.000, voor woningen tot € 390.000 die voldoen aan de NHG-voorwaarden. Aanvragen gaan op volgorde van binnenkomst, zolang er budget is. Bron.

Kan het gesprek ook bij mij thuis in Oss?

We spreken je het liefst via een videogesprek of de telefoon. Dat is snel, ook ’s avonds, en je hoeft niets te regelen. Heb je toch liever iemand aan tafel, zet het dan bij je afspraak. Dan kijken we samen wat er kan.

Wat kost hypotheekadvies?

Vaste prijzen: € 2.250 voor je eerste huis, € 2.750 voor je volgende huis, € 1.950 voor verhogen of verbouwen en € 2.250 voor oversluiten, all-in. Je betaalt pas bij de notaris.

Plan je gratis gesprek. In één uur weet je méér.

Kies zelf een moment. Via een videogesprek of de telefoon, ook 's avonds.

Je spreekt Ingrid of een van onze adviseursEn je houdt dezelfde adviseur, van het eerste gesprek tot de notaris
Liever eerst appen? Of bel 073 690 89 94

Kies een moment

1 uurVideogesprek of telefoonGratis

Eerstvolgende vrije momenten

Kies een tijd, dan vul je alleen nog je gegevens in.
Vraag? App ons
WhatsAppGratis gesprek